Loading

Pravotice 143, Bánovce nad Bebravou 956 35

0910 129 229

Shop@mbautodiely.sk

Pon-So: 8:00 – 19:00

Pon-So: 8:00 – 19:00
Kontakt 0910 129 229
Pravotice 143, Bánovce nad Bebravou 956 35

O Nás

MB Autodiely

Naši zákazníci sú pre nás v centre pozornosti, a to v rámci všetkých našich aktivít. Chceme, aby bolo nakupovanie u nás rýchle, pohodlné a cenovo dostupné, aby ste si mohli kúpiť všetky autodiely, ktoré práve potrebujete pre vaše vozidlo. Všetky predávané diely sú v top kvalite, takže pri ich použití v rámci opravy auta si môžete byť stopercentne istí.

Naša Podpora

Ponúkame Vám telefonickú podporu a podporu pomocou online chatu. Medzi naše ponuky patria aj rôzne akcie, ktoré môžete smelo využiť. Nájdete nás aj na facebooku kde môžete sledovať naše aktuálne akcie a novinky. Facebook/MBAutodiely.sk

Naše Ciele

Naším cieľom je spokojnosť zákazníka, ktorú dosahujeme skvelým poradenstvom, nízkymi cenami kvalitných dielov od renomovaných svetových výrobcov a rýchlou dodávkou dielov priamo k Vám domov.

Naše Benefity
  • Globálny dosah
  • Cenovo dostupná kvalita
  • Pohodlnosť a možnosť výberu
  • Expresné doručenie
  • Garancia kvality
  • Odborné poradenstvo
Benefity

Výhody
Naších Služieb

Starostlivosť o vaše vozidlo je zásadná úloha, ktorú by ste nemali ignorovať alebo zabudnúť.

Prejsť na ponuku
Starostlivosť o Zákazníkov

Vážime si službu, ktorú poskytujeme, a naši verní vracajúci sa zákazníci môžu od nás vždy očakávať nejaké ocenenie, napríklad budúcu zľavu na nákup.

Dostupné Ceny

Našim cieľom je poskytovať náhradné diely pre autá za výrazne zľavnené ceny, bez obetovania kvality objednaného produktu. Nakupujte na našom e-shope MBautodiely.sk

Vysoko Kvalitné Autodiely

Výber vysoko kvalitných autodielov. Každý druhý majiteľ vozidla čelí problému výberu náhradných dielov. Viac ako 1 milion autodielov pre všetký motorové vozidlá.

Objednať

Hľadáte Náhradné Diley pre Vaše Auto?

Nakupujte v našom E-Shope www.mbautodiely.sk alebo nám zašlite vyplnený formulár.

0910-129-229